زندگی جدیدا خیلی ساده و در عین حال پیچیده شده ! کلا میخوام بگم دیگه خودتون بفهمین چه وضع خر تو خریه :|
اینکه امسال کنکوری میشم (یا شدم حتی :|) به نظر دردناک میاد مخصوصا وقتی به اون عقب افتادگی هایی که باید جبران کنم فکر میکنم دردناک ترم میشه -_-
هعییی ولی خب راهی بود که خودم انتخاب کردم و الان باید منتظر اعلام نتایج موند ، خودم که خیلی امیدی ندارم با اینکه به ظاهر همه چی عالیه میگیرم ولی خب کی خبر داره از درون آدم ؟
مخصوصا اون نزدیکای آزمون که زندگی خیلی دست بزن پیدا کرده بود نمیدونم چی رو میخواست باهام آزمایش کنه که گرفت از جهات مختلف نمودتم :|
اینقدر خسته ام که اینجا هم دارم صد سال یه بار پست میذارم -_- چه مرگته تو آخه -_-
ولی خب خیلی خسته ام ، از اون خسته هایی که با یکی دو روز افتادن خوب نمیشه و نمیدونم چکار کنم ، از همه چیا از همه اون فشارایی که بهم وارد شد از همه این فشارایی که الان داره وارد میشه یا وارد خواهد شد ، یه جوری دیگه توان ادامه این وضعیتو ندارم . !
کی میدونست خلاف جریان شنا کردن اینقدر سخت و اذیت کنندست ! :))
همممم فک کنم بهتره از این فاز ناله بگذرم یکم شاید بهتر باشه
همین الان که دارم مینویسم همزمان یکی دوتا آهنگ هم گذاشتم آپلود شه که طبق معمول روال نویسندگیم پای پست بذارم ولی اصافا انتخابا زیادن نمیدونم کدومو بذارم :| لعنتیا همشونم وصف حالن :/
دیشب تا ساعتا 4 صبحی داشتم نمونه سوالا دانشگاه داداشمو براش حل میکردم صبحی هم بیدارم کرد به سوالاش جواب بدم و یه سوال دیگه رو حل کنم :/ یعنی چشام از جاشون داشتن در میومدن -_- ولی خب من یه جوری علاقه دارم به این موضوع وگر نه اصن یاد نمیگرفتم این چیزا D:
ولی خودمونیما الان که از راه دور به کارام در این زمینه نگاه میکنم میبینم بابا منو اینجوری نبین خفنی ام (یا حداقل بودم!) برا خودماااا نسبت به سمنم :دیییی (به خودش میمالد عه ببخشید میبالد :|)
البته من اینجا از خودم یه خط تعریف کردماااا دیگه گفتم حداقل تو وب خودت خودتو کوچیک شون نده :))))
هععیییی خلاصههه .
نمیدونم چرا ولی یه جوری قبول کردم که دیگه هیچی نمیتونه خوشحالم کنه !
یه جوری احساس شکستگی میکنم ، چون اون آدمی که بودم یهو و خیلی سریع عوض شد و اصن خودمم نفهمیدم چی شد ! شاید برای بقیه همون رفتارو آدم سابق باشم ولی برای خودم خیلی ناشناخته شدم
دیگه نمیدونم از خودم بدم بیاد یا چی اصن یه وضی
خب خلاصهههه
الان تو بد برهه زمانی ای هستم ، با اینکه تعطیله و وقت استراحته ولی قشنگ آرامش قبل طوفانه لعنتی :| با ورود به این سال کوفتی ولی خب خلاص شونده دوازدهم باید از چند روز دیگه بریم مدرسه متاسفانه که البته در مورد من چون یکم وضعیت فرق میکنه باید ببینیم نتیجه ها چطوری میاد ، دعا کنین نتیجه قبولیم بیاد :((((
البته جدیدا توجهم از هدف های دور بردم (یعنی اونایی که در آینده دور تری قراره بهشون برسم :|) برداشته شده با توجه به ماجرا های اخیر و خسته تر از اونیم که بخوام دوباره بهشون توجه کنم فعلا -_- ولی خب
آقا راستی ساعت برا شما هم همینطوری میگذره یا فقط ما کاکتوسیم ؟ :|
یعنی لعنتی انگار یک سوزن در ماتحتش فرو کردن لعنتی همش هی شب روز شب روز اصن نمیفهمم چی میشه :/
اصن یه وضیه
ولی من فک کنم چهل سالمم بشه تا یه چی بگم بهم میگن تو که هنوز دهنت بو شیر میده نگران کدوم مشکلتی ؟ نکنه باید زن و بچه رو نون بدی :|||
البته خب نمیدونم از کوتاه فکریشونه یا از اینکه میخوان امید بدن ولی خب هرچی هست دمشون گرم واقعا :))
خب دیگه حس میکنم واسه این پست کافیه دیگه D: تا پست هایی بعدی شمارا به خودتون و خدا میسپارم :)

پ.ن: آقایون خانومایی که احتمالا پلیس فتایی چیزی هستین و هویت منو میدونین ، مش غول زنده این (مشغول زمه ؟) اگه به کسی بگینااا بذارین ملت سرکار باشن فعلا :|

پ.ن2: اینبار یه آهنگم شما پیشنهاد بدین من گوش کنم خب :))
پ.ن3: این پست طولانی شد یا من اینطوری به نظرم میاد؟ :|
پ.ن4: هرکی بخواد اشتباه تایپی غلط املایی چیزی بگیره رو بلاک اند ریپورت میکنماااا -____-
پ.ن5: حقیقتا پیدا کردن یه عنوان مناسب واسه پست از سخت ترین کار هاست :|
پ.ن6: چرا بیان باکس اینقدر گند میزنه به کیفیت آهنگا آخه ؟؟؟ :\

کنکوریا ، کنکوریا ، منم میخوام بازی کنم :|

مرا به آغوش خود بطلب :)

خستگی بعد از طوفان و آرامش قبل از فاجعه :|

ولی ,| ,یه ,خب ,، ,کنم ,ولی خب ,یه جوری ,از همه ,قالب html5 ,html5 دارا ,autostart value false ,name autostart value

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه خبری اشراف The Blue World مطالب پزشکی فروش قهوه در شیراز آسمان 80 ایران نـوشـتـه هـایـی از جـنس مـن دیزل ژنراتور - موتور برق - قیمت دیزل ژنراتور - ۰۲۱۶۶۸۷۸۰۱۶ fortravl دانلود فایل های مجازی خرید فروش