- بیگین پارت  (پارت آهنگ - پارت آغازین)

Yanni : Marching Season

- پارت وان:

آقا شما کراش میزنین چجوری خودتونو کنترل میکنین؟ -_-

برای اولین باره که منم کراش میزنم D:

اصن یه وضی :/

بعد مسخره ترش اینجاست که فک میکنم اونم رو من کراش داره ، یعنی حس میکنمااااا

بگم بهش نگم بهش ؟ چه کنم چه نکنم -_-

- پارت تو:

حال و هوای این روزام کنکور گونه ست گاهی میخونم خیلی ولی بیشتر حسش نیست و خیلی خسته ام خیلی

بیشتر انگیزه ندارم قبلا خیلی داشتما ولی الان یه جورایی اصن انگار هیچی دیگه برام مهم نیست.

و خب یه سری درسای عقب افتاده دارم که باید بخونم و کارشون کنم !

در این زمینه دعا کنید برام :)

- پارت تری:

آقا موقعی که عنوان پست رو نوشتم قصدم این بود که یه متن احساسی طور بنویسم ولی همون لحظه پدر گرامی اومد کنارم نشست شروع کرد حرف زدن کلا تمام جمله بندی های ذهنم در هم پاچید :|

هیچی دیگه الان پست احساسی عاشقانه طور نیست D:

ولی خودم شخصا از این پارت پارت کردن پست خوشم اومد :))))

- پارت فور

این اواخر احساساتم خیلی پیچیده شدن طوری که حتی خودمم دیگه نمیتونم ازشون سر در بیارم :/

یا یهو ناراحت میشم یا خوشحال (که البته این مورد کم اتفاق میوفته) حس خستگی هم که همیشه هست جدیدا هم یه جوری شدم احساس نیاز به محبت دارم :/

یکیو میخوام فقط بگیرمش تو بغلم :(((((

- د لست پارت (پارت پ.ن ها - پارت پایانی)

1: آقا از اونجایی که رسما تو اینستام هویتمو فاش کردم بذار اینجا هم بگم برای کسایی که اینستامو ندارن: اینجانب آرین هستم D: ( حس وقتی که حمد رضا شایع از قیافش رونمایی کرد D: )

2: کدوم آرین ؟ همون آرینی که وب قبلیشو مثل اسکلا ول کرد :/ البته باز شاید بهش باز بگردم چون اولین وبمه و خاطراتی باهاش دارم - ایناهاش

3: اینکه چرا فعلا تو اون نمینویسم و یه وب دیگه زدم و اومدم اینجا یکم شخصی میشه و داستانش مفصله !

4: بی تربیتا آهنگی اول پست گذاشتمو گوش کنین دیگه :( اصلا درستش اینه قبل خوندن پست پلی اش کنید وگر نه مرض ندارم اونجا بذارمش که D:

5: حرفی حدیثی ؟ :)

کنکوریا ، کنکوریا ، منم میخوام بازی کنم :|

مرا به آغوش خود بطلب :)

خستگی بعد از طوفان و آرامش قبل از فاجعه :|

پارت ,یه ,پست ,خیلی ,d ,تو ,هیچی دیگه ,پارت پارت ,نیست و ,دارم یکیو ,محبت دارم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب درآمد از اینترنت سوالات اصلی آیین نامه دگمه | آنا جمشیدی salemB امام(ره):پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 غفارزاده عزیزی املاک منطقه ۲۲ املاک دریاچه چیتگر املاک چیتگر Psychology وبلاگ دکتر یوسف کریمی مخروط ناقص مشکی من